Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Projekty

Kawiarenka Dialogowa Małżonków


Jest to projekt apostolski zainicjowany przy Sanktuarium Wierności w Otwocku–Świdrze od września 2010 roku. Pomysłodawcą Kawiarenki Dialogowej Małżeństw jest p. Mirosława Kwas ze wspólnoty Rodzin Szensztackich, która wraz ze swoim mężem p. Pawłem Kwasem, prowadzi już kilka lat Akademię Rodziny w Józefowie.

 

Intencją powstania projektu było przede wszystkim umożliwienie dialogu w rodzinie, animacja kontaktu pomiędzy małżonkami, podkreślenie konieczności praktykowania rozmowy, jako podstawy odnowy i pielęgnowania wzajemnych więzi w rodzinie. W projekcie podkreślany jest także wymiar duchowy - aby wzajemny kontakt małżonków był trwały i prawdziwy, musi być budowany na właściwym kontakcie z Bogiem.  Dlatego dla chętnych proponujemy konkretny program, obejmujący także – uczestnictwo w Eucharystii, sakrament pojednania, odnalezienie osobistego kontaktu z Bogiem, modlitwę wspólną małżonków. (...)

 

 

Od listopada 2014 roku, w związku z rozwojem projektu, powstała strona internetowa Kawiarenki Dialogowej Małżenstw na której znajdują się wszystkie aktualne wiadomości, informacje i kalendarium spotkań - ZAPRASZAMY:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写