Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

„Krzyż w życiu o. Kentenicha” – propozycja medytacji w Roku Wiary

Przedstawiamy prezentacje "Krzyż w życiu o. Kentenicha",  przygotowaną na ROK WIARY '2013. Prezentacja była pierwszy raz pokazana podczas skupienia wielkopostnego dla rodzin w Krajowym Centrum Ruchu w Otwocku,  w lutym br.


Medytacja obejmuje charakterystykę życia o. Kentenicha, z uwzględnieniem najtrudniejszych wydarzeń i doświadczeń, które przyjmował w duchu  wiary. Odkrywamy życie Założyciela, w którym droga przymierza miłości i całkowitego zawierzenia Maryi,  przenikała się z postawą niezłomnej wierności w kroczeniu za Zbawicielem.


Ufamy, że taka forma spotkania z o. J. Kentenichem, będzie dla wielu osób okazją do głębszego poznania tego niezwykłego człowieka i pomocą, jak przeżywać swoje osobiste doświadczenia i z odwagą przyjmować KRZYŻ JAKO WYZWANIE - znak miłości Boga.


Zobacz:

 

O naszej wspólnocie >>> Założyciel >>>  Krzyż w życiu o. Kentenicha

Film jest dostępny także na YOUTUBIE pod adresem:  http://youtu.be/09jywkdRxrc

 « Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges