Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Wielkopostne rekolekcje i czuwania dla dzieci

W okresie wielkopostnym wiele naszych Sióstr prowadziło szkolne rekolekcjach dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów na terenie wielu diecezji. Ponadto, np. w centrum Ruchu w Winowie 2 marca 2013 r. odbyło się wielkopostne skupienie dla dzieci, które przygotowała i poprowadziła s. M.Renata.

 

W programie było kilka ciekawych propozycji – po zapoznaniu się z miejscem łask, jakim jest sanktuarium Coenaculum Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej, odbyła się Droga Krzyżowa dzieci i warsztaty, których tematem były słowa - „BÓG JEST MIŁOŚCIĄ, ZBAWIENIEM DARZY”. Warsztaty obejmowały czternaście zajęć, nawiązujących do czternastu stacji Drogi Krzyżowej. W skupieniu wzięło udział 45 dzieci z Walec, z Ozimka, Zawady, Strzeleczek, Kujaw i Źlinic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                     Zajęcia w grupach, warsztaty - prowadzi s. M.Renata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                   Msza św. dla dzieci  w Sanktuarium Coenaculum

 

 « Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写