Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Trwamy na modlitwie w intencjach Ojca św. i Kościoła

11 lutego 2013 r. Ojciec Święty Benedykt XVI zapowiedział wobec zebranych na Konsystorzu w Watykanie kardynałów,  swoją rezygnację z dalszych obowiązków z dniem 28 lutego br.:

"W pełni świadom powagi tego aktu, z pełną wolnością, oświadczam, że rezygnuję z posługi Biskupa Rzymu, Następcy Piotra, powierzonej mi przez Kardynałów 19 kwietnia 2005 roku, tak, że od 28 lutego 2013 roku, od godziny 20.00, rzymska stolica, Stolica św. Piotra, będzie zwolniona (sede vacante) i będzie konieczne, aby ci, którzy do tego posiadają kompetencje, zwołali Konklawe dla wyboru nowego Papieża."

 

Pełny tekst oświadczenie Ojca Świętego jest na stronie: www.szensztat.pl

 

 


 

 

Ojciec Święty, Benedykt XVI

 

 

 

Dla wszystkich decyzja Ojca Świętego jest wielkim przeżyciem. Na temat pontyfikatu Benedykta XVI wypowiadają się obecnie liczni hierarchowie Kościoła. Ks. Kard. Stanisław Dziwisz powiedział m. innymi: Benedykt XVI pogłębił życie duchowe Kościoła i spełnił ogromną rolę dla niego i ludzkości.


Łączymy się w duchu wdzięczności Ojcu Świętemu Benedyktowi XVI. Nasza wspólnota w Domu Prowincjalnym  podjęła z 11/12 lutego br. nocną adoracje w intencjach Kościoła, prosząc o moc  Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla Ojca Świętego na zbliżające się dni i czas przygotowań do konklawe. 


Zachęcamy wszystkich do trwania na modlitwie za Kościół!« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges