Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Rozpoczynamy projekt modlitewny - Różańcowa Ewangelizacja

Z Adwentem '2012 podejmujemy w Sanktuarium Wierności przy Domu prowincjalnym i Krajowym Centrum Ruchu Szensztackiego w Otwocku-Świdrze nowy projekt modlitewny określony jako - Różancowa Ewangelizacja. Od 1 grudnia 2012 r. będzie trwała każdego dnia modlitwa różańcowa w Sanktuarium o godz. 16.00.

 

Podejmowana inicjatywa jest odpowiedzią na znaki czasu, duchowe prądy w Kościele i potrzeby współczesnego, często zagubionego człowieka. Ufamy, że tym skuteczniej będzie promieniował z tego miejsca, duch nowej ewangelizacji dla odnowy życia religijnego i moralnego w naszej  Ojczyźnie. 

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH do wspólnej modlitwy. Niech szczególną zachętą będą słowa bł. Jana Pawła II z Listu o Różańcu:

"Różaniec to modlitwa, którą bardzo ukochałem. Przedziwna modlitwa. Przedziwna w swej prostocie i głębi zarazem.... W dziesiątki różańca, serce nasze może wprowadzić wszystkie sprawy, które składają się na życie człowieka, rodziny, narodu, Kościoła, ludzkości. Sprawy osobiste, sprawy naszych bliźnich – zwłaszcza tych, o których najbardziej się troszczymy". 

 

                      

 

Bł. Jana Pawła II pragniemy uczynić duchowym Patronem RÓŻAŃCOWEJ EWANGELIZACJI. W znaku RELIKWII jest on obecny w Sanktuarium Wierności od 17 listopada 2011 r. 

 

Animatorką i incjatorką projektu jest s. M.Judyta Osińska: e-mail: s.judyta@szensztat.pl 

Więcej informacji: PROJEKTY  > Różańcowa Ewangelizacja« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写