Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Warsztaty rękodzieła dla kobiet z pasją

W dniach 16-18 listopada 2012 r. odbyły się w naszym centrum rekolekcyjnym w Otwocku-Świdrze, warsztaty plastyczne z zakresu różnych technik rękodzieła dla miłośników i twórców związanych z działalnością czasopisma WENA. W ramach spotkania uczestniczki, bo okazało się, że w spotkaniu uczestniczyły same panie, dzieliły się swoimi umiejętnościami i nowymi pomysłami w zakresie kilkunastu technik, m. innymi: filcowania na sucho, qullingu, dekupażu, koronkarstwa, haftu strukturalnego, wykonywania biżuterii z wykorzystaniem kisielu spożywczego i wielu innych. Podczas warsztatów odbyło się także spotkanie z redaktor naczelną "WENY", panią Małgorzatą Brygider.

 

Inicjatorką warsztatów i ich "duszą" jest już od kilku lat s. M.Michaela Błachut, która swoimi ogromnymi umiejętnościami, ale także otwartością serca i pasją tworzenia  wprowadza niepowtarzalny klimat i przestrzeń wzajemnego ubogacania się tym, co każda z uczestniczek nosi w sobie. Wszyscy zapewniali, że za rok przyjadą znowu. Wstępnie planowany jest termin 8-9-10 listopada 2013 r.

 

    

s. M.Michaela tłumaczy zasady haftu strukturalnego     Filcowe anioły p.Małgosi Krupy

 

Szersza relacja i GALERIA  >  www.szensztat.pl  > Warto być kobietą z pasją...

 « Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写