Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Odpust w Sanktuarium Przymierza

15 sierpnia br., w uroczystość Wniebowzięcia N.M.P., odbył się odpust w Sanktuarium Przymierza na Górze Chełmskiej w Koszalinie, który tradycyjnie, już od 16 lat, połączony jest z pielgrzymką rodzin diecezji  koszalińsko-kołobrzeskiej. Uroczystej koncelebrze przewodniczył ks. bp Ordynariusz Edward Dajczak, a homilie wygłosił ks. bp Stanisław Stefanek, biskup Senior diecezji łomżyńskiej. Obecny był także ks. bp Senior Tadeusz Werno, liczni kapłani, klerycy i siostry zakonne.  Na uroczystość przybyła także nasza przełożona prowincjalna, s. M.Lidia Czerwonka, która powitała zgromadzonych pielgrzymów i gości.


W tym pięknym, słonecznym dniu do Sanktuarium, które od chwili powstania i poświęcenia przez bł. Jana Pawła II otoczone jest szczególną opieką Sióstr Maryi, przybyło ok. 6 tysięcy pielgrzymów. Wszyscy, dzięki matczynej opiece i miłości Królowej Przymierza, przezywali głęboką prawdę, że Kościół jest naszym domem, w którym zawsze czeka kochając Matka, wskazująca co czynić, aby coraz bardziej miłować Boga poprzez wierność przykazaniom.

                                                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej:  STRONA SANKTUARIUM PRZYMIERZA    www.sanktuarium-koszalin.pl

 

    STRONA RUCHU SZENSZTACKIEGO   www.szensztat.pl

 « Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写