Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Drugie DNI DELEGATURY

W dniach 27-29 lipca 2012 r. odbyły się po raz drugi „Dni Delegatury” polskiej Prowincji – czas duchowej odnowy, refleksji, pochylenia się nad problemami dotyczącymi Delegatury, ale także czas pogłębienia wspólnoty i pielęgnowania rodzinnych więzi. Relację z tego wydarzenia przesłała nam delegatka, s. M.Agnes. Jej informacja ubogacona jest osobistą refleksją sióstr pracujących w Delegaturze Wschodniej, s.M.Walerii i s. M.Zoji i s. Mariny.

 

Siostra delegatka, M.Agnes:

„DNI DELEGATURY odbyły się w nowym domu w Aleksandrowskiej (Sankt-Petersburg) i uczestniczyło w nich 6 sióstr z Białorusi i 4 z Rosji. Nasza przełożona prowincjalna M.Lidia także była razem z nami. Temat spotkania został wybrany przez nas kilka miesięcy temu i ostatecznie wyrażony w słowach: „Pisanie życiem ikony Maryi”. Aby dobrze przygotować się do spotkania i otworzyć na Boże prowadzenie, w ciągu ostatnich dziewięciu tygodni modliłyśmy się w naszych wspólnotach śpiewając Sekwencję do Ducha Świętego.
Podczas spotkania podzieliłyśmy się w jaki sposób prowadził nas Ojciec Założyciel w minionym roku, opowiedziałyśmy o naszych apostolskich inicjatywach, podzieliłyśmy się trudnościami i radościami codziennego dnia. Bardzo ubogacającym był czas świadectw, kiedy odpowiadałyśmy na pytanie: „Kim jest dla mnie Matka Boża?”. Podjęłyśmy także próbę wypracowania wspólnych projektów  - jak dzielić się charyzmatem Szensztatu w Rosji i na Białorusi." (...)    > więcej
 

 

             

 

GALERIA« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges