Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Krąg Adoracji po raz kolejny u stóp Jezusa i Maryi

W dniach 10-13 maja br. odbyło się przy Sanktuarium Wierności kolejne, doroczne Skupienie dla Członków Kręgu Adoracji N.S. W spotkaniu wzięło udział ok. 40 osób, niektóre przybyły po raz pierwszy. Wielką radością było zawarcie przymierza miłości 5 członków Kręgu Adoracji.  

Myśl przewodnia spotkania wypływała z programu duszpasterskiego - Kościół naszym domem i została poszerzona w konferencjach o wymiar zadomowienia w sanktuarium - SANKTUARIUM NASZYM DOMEM, który Członkowie Kręgu pragną kształtować w swoich sercach, aby poprzez  modlitwę i ofiary stało się to miejsce darem dla całego Kościoła.

 

                 

 

Tutaj > link PICASSA - można obejrzeć zdjęcia Sióstr Adoracji,

upamiętniające wspólne chwile modlitwy, radości,

wzajemnego dzielenia się doświadczeniem modlitwy adoracyjnej

podczas majowych dni skupienia w Świdrze.  

 

Szersza refleksja s. M.Jany na temat skupienia  > Krąg Wieczystej Adoracji N.S.« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写