Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

50 lat wierności

W naszym domu prowincjalnym w Świdrze w dniach 21-26 czerwca br. odbyła się uroczystość złotego jubileuszu pierwszych przyrzeczeń sióstr z kursu Discipula Domini (Uczennice Pana) – s. M. Barbary Lipińskiej, s. M. Teresy Bizoń i s. M. Anieli Kośki.

Czcigodnym Jubilatkom dziękujemy za wierne trwanie raz powiedzianemu TAK. Życzymy zdrowia i pełni Bożego błogosławieństwa na następne lata wielkodusznej służby Bogu i naszej Wspólnocie.

Siostry Jubilatki napisały po uroczystości:

Cieszymy się, że mogłyśmy się spotkać we wspólnocie kursowej. 24 czerwca przeżyłyśmy dzień skupienia, jako bezpośrednie przygotowanie do jubileuszu, a w dniu 25 czerwca odbyła się wewnętrzna odnowienia naszych przyrzeczeń. Główna uroczystość jubileuszowa miała miejsce w dniu 26 czerwca, w Sanktuarium Wierności. Jubileuszową Mszę św. sprawował ks. Krzysztof Matysek z Opola. W czasie Eucharystii oficjalnie odnowiłyśmy nasze przyrzeczenia. Było to dla nas głębokie przeżycie i czas łaski. (…)
Dzieląc się z naszymi przeżyciami, pragniemy skierować do słowa serdecznej wdzięczności. Dziękujemy wszystkim Bliskim, Siostrom, placówkom i kursom za towarzyszenie nam modlitwą i ofiarą, za nadesłane życzenia, za odprawione w naszej intencji Msze św. i nowenny. Postaramy się odwdzięczyć modlitwą.


                                          Wdzięczne siostry - M.Barbara, M.Aniela i M.Teresa 

 

              

 

 

 

 

                                

 « Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges