Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Nowa propozycja dla Kobiet - projekt 9 KROKÓW...

 

... dla zdobycia wewnętrznej równowagi!

 

Być piękną…

To pragnienie każdej kobiety. Co o tym decyduje? Uroda zewnętrzna czy przymioty ducha?


Zapraszamy do podjęcia przygody 9 KROKÓW i wypracowania własnego stylu bycia, wewnętrznej wolności i radości ducha….. To jest możliwe także w warunkach codziennego stresu i zabiegania.
Projekt 9 KROKÓW w formie obrazów i tekstu opracowanego na podstawie drogi wskazanej przez o. Józefa Kentenicha, założyciela Dzieła Szensztackiego, mądrego pedagoga, kierownika duchowego, który pomógł wielu kobietom.


Patrz na Maryję i podążaj z nami Jej drogą, którą wypróbowała Siostra Emilia Engel. To droga stawania się mocną, wewnętrznie zrównoważoną i pełną godności, nową kobietą. Po prostu piękną...

 

Więcej informacji  o  Projekcie 9 KROKÓW

 

KWIECIEŃ '2012 -    1. KROK« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写