Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Zapraszamy na koncert

W środę 8 listopada br. o godz. 19.00 u Sióstr Szensztackich w Otwocku, ul. Czecha 9/11 odbędzie się uroczysty Koncert na zakończenie Mistrzowskiego Kursu Wokalnego prowadzonego przez Maestro Kaludi Kaludova. W programie arie, duety, canzonetty.

 

 

 

Kaludi Kaludov –
światowej sławy śpiewak obdarzony niezwykle pięknym  tenorem.

Charyzmatyczny i wybitny pedagog. Od wielu lat prowadzi na świecie Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie. Skupia wokół siebie śpiewaków różnych narodowości, którzy pod jego czujnym  uchem i okiem szlifują i udoskona lają warsztat wokalny.  Głosy prowadzone przez niego wyróżniają się specyficzną estetyką.

 

 

 

Sam Maestro podkreśla, że ważne dla niego jest wyrabianie u śpiewaków świadomości w prowadzeniu głosu.
W sposób wyjątkowy ukochał sprzyjające wyciszeniu a jednocześnie rozwojowi, gościnne miejsce w Instytucie Ojców Szensztackich  w Józefowie. Między innymi, właśnie tu od lat gromadzi wokół siebie  śpiewaków, którzy zjeżdżają z różnych stron świata.

 

Uroczysty  koncert jest zwieńczeniem intensywnej kilkudniowej pracy uczestników Kursu Mistrzowskiego,  który miał miejsce w naszym Domu prowincjanym w Otwocku-Świdrze.

 

ZAPRASZAMY!  Dokładne informacje w załączniku:  KONCERT - PROGRAM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写