Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

„Wstań, weź Dziecię i Jego Matkę”

W dniach 11 i 25 lutego 2017 r. w Domu Sióstr w Koszalinie odbyły się dni skupienia dla koordynatorów i opiekunów kręgów Pielgrzymującej Matki diec. koszalińsko-kołobrzeskiej.Udział wzięło około 50 osób z miejscowości; Dretyń, Kołobrzeg, Grzybno, Świdwin, Słupsk, Koszalin – par. św. Wojciecha, św. I. Loyoli, Podwyższenia Krzyża św., św. Marcina, św. Kazimierza.


W programie było: nabożeństwo, podczas którego każdy z uczestników ofiarował MTA różę, jako wyraz wdzięczności za comiesięczne odwiedziny Maryi w naszych domach i rodzinach. Ponadto był impuls: „Wstań, weź Dziecię i Jego Matkę…”, który poprowadziła s. M. Celina Junik, czas na dzielenie się życiem, Eucharystia sprawowana przez ks. Piotra Subocza oraz film o Janie Pozzobnie – inicjatorze Apostolatu Pielgrzymującej Matki. Nie zabrakło smacznego żurku, który przygotowała s. M. Irena.


„Takie spotkania powinny być częściej. Poznajemy się, pogłębiamy i umacniamy na drogach apostolstwa.” M.W.


„Cieszę się, że uczestniczyłam w tym spotkaniu. Bardzo podobał mi się impuls s. Celiny.” M.


"Takie spotkanie jest cenne, integrujemy się, dzielimy się apostolstwem. Cenny był impuls - wstań, wyjdź z twego wygodnego miejsca. Musimy głosić Ewangelię z odwagą, nie bać się, iść i głosić Jezusa i Maryję." J.G.


Opr. i  zdjęcia: s. M. Katarzyna

 

 

 

 

 

 

Impuls s.M.Celiny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspólne zdjęcie w kaplicy domowej sióstr w Koszalinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写