Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

25 lat naszej służby w Rosji

W dniach 14-18 pażdziernika 2016 r. nasza wspólnota obchodziła jubileusz 25-lecia przyjazdu pierwszych sióstr do Moskwy i rozpoczęcie pracy apostolskiej.

 

14 października odbyła sie uroczysta Msza św. w katedrze moskiewskiej w której uczestniczyło wiele zaprzyjaźdnionych osób, członków Ruchu i kręgów Pielgrzymującej MTA. Z Polski w jubileuszu wzięły udział  s. prowincjalna M.Lidia Czerwonka i s. M.Franciszka Orzeł, jedna z pierwszych sióstr, które 13 pażdziernika1991 r. pojechały do Moskwy.

 

Drugi etap jubileuszu siostry przeżywały w Sankt Petersburgu, gdzie 18 pażdziernika br. odbyło się poświęcenie kaplicy w nowym domu sióstr. Kaplica wyposażona w oryginalny ołtarz z sanktuarium szensztackiego będzie dla sióstr i wszystkich czcicieli MTA spełniała rolę tymczasowego sanktuarium. Uroczystości przewodniczył ks. arcybiskup Paolo Pezzi, ordynariusz archidiecezji Matki Bożej w Moskwie.

 

Migawki w uroczystości poświęcenia kaplicy:

 

 

 

 

Na chwałę Maryi...

 « Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写