Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Piękny odpust na Górze Chełmskiej

15 sierpnia br. we Wniebowzięcie NMP, jak co roku odbyła się uroczystość odpustowa Sanktuarium MTA na Górze Chełmskiej w Koszalinie, która tradycyjnie jest połączona z diecezjalną pielgrzymką rodzin do Sanktuarium Przymierza. 

Eucharystii o godz. 12.00 przewodniczył ks. biskup Edward Dajczak, ordynariusz koszalińsko-kołobrzeski, a słowo Boże wygłosił bp Damian Bryl z Poznania. Po homilii małżonkowie odnowili swoje ślubowanie małżeńskie.

 

Wielkie zaangażowanie naszych Sióstr w godne przygotowanie uroczystości odpustowej, pomoc wielu bezinteresownych przyjaciół Sanktuarium i członków Ruchu Szensztackiego, złożyło się na piękne i głębokie przeżycie pielgrzymki przez ponad 5 tysięcy uczestników.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powitanie celebransów, pielgrzymów i zgromadzonych gości przez siostrę prowincjalną M. Lidię Czerwonkę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawaimy Cię Maryjo! Pielgrzymi z bukietami ziół...

 

Zapraszamy do obejrzenia bogatej  GALERII  zdjęć wykonanych przez p. W. Ernestowicza.« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写