Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Sympozjum w Ząbkowicach Śląskich

9 kwietnia 2016 r. w Ząbkowicach Śląskich odbyło się sympozjum Ruchu Szensztackiego poświęcone 70 rocznicy przybycia do Polski pierwszych Sióstr Maryi. Dokładna data przybycia s. Marianny Czerwińskiej i s. M. Józefy Urban do Ząbkowic to 30 kwietnia 1946 r.

Sympozjum stało sie okazją do dziękczynnej modlitwy, wzruszających wspomnień, spotkań po latach, powiedzenia wielu słów wdzięczności oraz potwierdzeniem prawdy, że wielkie rzeczy mają często skromne, małe początki, ale muszą być oparte na głębokim zaufaniu Bogu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pamiątkowe zdjęcie w Kaplicy-rotundzie w Ząbkowicach Śląskich, 9.04.2016 r.

 

-------

 

 

Film (przeźrocza) z Sympozjum oraz galerię zdjęć wykonali pp. Małgorzata i Rafał Jasińscy z Bydgoszczy - SERDECZNIE DZIEKUJEMY!

 

 

--------

 

GALERIA ZDJĘĆ  Ząbkowice Śląskie,  11.04.2016

 

 

 « Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写