Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Rok Sanktuarium - drugi rok Triennium

W wszystkich sanktuariach Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na całym świecie,17 października, o g. 21.00 zapłonęło światło - znicze, świece, pochodnie jako znak duchowej łączności z Prasanktuarium.  Odbyły się  nabożeństwa i modlitwy.

 

 

 

Wspólnoty Dzieła Szensztackiego na całym świecie przez trzy lata przygotowują się do obchodów 100. rocznicy jego powstania, która będzie świętowana 18 października 2014 roku, w rocznicę zawarcia  przymierza miłości z Matką Bożą przez założyciela, Sługę Bożego o. Józefa Kentenicha (1885-1968) w Prasanktuarium w Szensztacie.

 

 

 

Nasza wspólnota wpisuje się ten nurt przygotowań wraz z Ruchem Szensztackim w Polsce. Czuwaniem 17/18 października 2011 roku przy sanktuariach szensztackich, rozpoczęliśmy kolejny rok TRIENNIUM - ROK SANKTUARIUM.

W Sanktuarium Wierności przy naszym Domu Prowincjalnym trwało całonocne czuwanie i adoracja Najśw. Sakramentu w którym, dziękowaliśmy za łaski otrzymywane w sanktuarium i prosiliśmy Zbawiciela, aby szeroki krąg ludzi mógł poznać ideę przymierza miłości z Jego Matką, która chce tą drogą prowadzić wielu, wychowując ich do świętości.

 

Zapraszamy wszystkich do duchowego udziału w przygotowaniach do jubileuszu Dzieła i do pielgrzymowania do sanktuariów szensztackich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         « Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges