Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

DACH PEŁEN INTENCJI

1 czerwca 1991 roku św. Jan Paweł II poświęcił sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej w Koszalinie. W tym roku zbliżamy się do 25. rocznicy tego wielkiego wydarzenia. Obecnie śladem św. Jana Pawła II, największego Pielgrzyma Świata na Górę przybywają tysiące pielgrzymów i turystów.

Jako kustoszki Sanktuarium, pragnąc zapewnić wszystkim godne warunki modlitwy, odpoczynku i pogłębienia kontaktu z bogatą tradycją i niepowtarzalnym urokiem tego świętego miejsca podjęłyśmy wysiłek budowy Centrum Turystyczno-Pielgrzymkowego na Górze Chełmskiej.

 

Bieżące wiadomości o życiu Sanktuarium Przymierza, bogatych wydarzenaich apostolskich i postępach w budowie Centrum znajdziemy na stronie:  www.sanktuarium-koszalin.pl

 

Obecnie dzielimy się  informacją, że istnieje możliwość wsparcia prac budowlanych, szczególnie budowy DACHU na Centrum, w formie internetowego zakupu dachówek i innych elementów budowlanych.

 

Zapraszamy - kliknij:

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 « Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges