Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Nominacja nowego Zarządu naszej prowincji

W dniu 16 listopada br. we wszystkich prowincjach naszego międzynarodowego Instytutu nastąpiła nominacja zarządów prowincjalnych. W naszej polskiej prowincji przełożoną prowincjalna na drugą sześcioletnią kadencję została mianowana s. M. Lidia Czerwonka. W skład zarządu prowincjalnego weszły: s. M. Józefina Musiała, s. M. Karola Łysik, s. M. Anastazja Komor i s. M. Bożena Kuziel.


Życzymy naszym współsiostrom obfitego Bożego błogosławieństwa oraz światła Ducha Świętego w prowadzeniu naszej wspólnoty na obecnym etapie jej rozwoju w Polsce, na Białorusi i w Rosji.« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges