Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Obłóczyny - ZAPRASZAMY!

12 listopada 2011 r. o godz. 11.00 odbędzie się w naszym Domu Prowincjalnym w Otwocku-Świdrze uroczystość OBŁÓCZYN - piękne i radosne wydarzenie otrzymania stroju Siostry Maryi, przez jedną naszą nowicjuszkę, Beatę Dworczak.

 

S.Beata odbywa swoją formację wspólnie z siostrami kursowymi w Domu Generalnym w Szensztacie. Otrzymanie stroju ma w naszej Rodzinie uroczystą formę, jest chwilą otrzymania zewnętrznego znaku "nowego człowieka" - nowego stroju i nowego imienia. Polecamy siostrę Nowicjuszkę naszym modlitwom.

 

Serdecznie zapraszamy na uroczystość Obłóczyn dziewczęta, czasem podczas takich chwil łatwiej zrozumieć Boży plan dla własnego życia! 

 

                                                                    

 

                                      

 « Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges