Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Z wizytą u Królowej Podhala

Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu było miejscem, w którym 8 sierpnia 2015 r. nasze siostry opowiadały o charyzmacie Założyciela. Działo się to z okazji przeżywanego w Kościele Roku Życia Konsekrowanego.


W ramach nowenny przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przez Sanktuarium przewinęło się wiele wspólnot. Każdego dnia przybliżały one parafianom i pielgrzymom charyzmaty, którymi żyją. O naszej wspólnocie opowiadała s. M. Gracjana, która wraz z dwiema kandydatkami prowadziła także wspólną modlitwę.

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

https://picasaweb.google.com/100833344654257097542/IVDzienNowenny09082015R03


Figura Matki Bożej Ludźmierskiej ma ok. 600 lat. W 1963 r. koronował ją kard. Stefan Wyszyński. Podczas tej koronacji miało miejsce niezwykłe wydarzenie: figura się przechyliła i z ręki Matki Bożej wypadło berło, które złapał obecny tam bp Karol Wojtyła. Ks. Franciszek Macharski miał wtedy powiedzieć: „Karolu, Maryja dzieli się z Tobą władzą”.

Justyna Steranka« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写