Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Prymicja Neoprezbiterów z diec. warszawsko praskiej


8 czerwca 2015 r. siedmiu z ośmiu wyświęconych w tym roku Neoprezbiterów diecezji warszawsko-praskiej koncelebrowało Mszę św. w kaplicy naszego Domu prowincjalnego w Otwocku-Świdrze. Kapłani modlili się w intencji całej wspólnoty Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi w Polsce. Na zakończenie Eucharystii Neoprezbiterzy udzielili siostrom błogosławieństwa prymicyjnego. 


Nowi kapłani diecezji warszawsko-praskiej to:


ks. Jarosław Bordiuk, ks. Daniel Filipowicz, ks. Robert Kowalski, ks. Jarosław Olton, ks. Łukasz Staszak, ks. Dawid Sychowski, ks. Piotr Talarek i ks. Łukasz Tarasiuk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z wdzięcznością Bogu za dar nowych kapłanów, za błogosławieństwo i modlitwę, zapewniamy o naszej pamięci przed Jezusem i Maryją w  sanktuariach szensztackich.

 

GALERIA« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写