Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

25 lat blisko Eucharystii - jubileusz Kręgu Adoracji NS

W dniach 15-17 września 2011 roku odbyło się przy Sanktuarium Wierności wielkie jubileuszowe dziękczynienie za 25 lat istnienia Kręgu Adoracji Najśw. Sakramentu. Do Kręgu należy ponad 1000 osób z Polski i 800 z Białorusi i z Rosji.

 

Członkowie Kręgu obchodzili swoją uroczystość podczas trzydniowego skupienia, wyrażając  radość i dziękczynienie Bogu za odkrycie wielkości adoracji Najświętszego Sakramentu w życiu osobistym i za duchową wspólnotę modlitwy między sobą i z Siostrami Adoracji NS, które animują Krąg i opiekują się nim. W jubileuszowym skupieniu biało udział blisko 100 osób, przyjechała także 40 osobowa grupa Kręgu z Grodna i Mostów na Białorusi.

 

Wszyscy wspólnie z Maryją, Królową Wierności, Niewiastą Eucharystii śpiewali dziękczynne  MAGNIFICAT, za otrzymane łaski, za wyproszone błogosławieństwo dla siebie, Kościoła i świata, i we wszystkich powierzanych Bogu intencjach. 

Spotkanie cechowała ogromna harmonia, pokój i głębokie zjednoczenie z Jezusem Eucharystycznym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niezwykłym wydarzeniem, które zbiegło się w czasie z jubileuszem Kręgu, była obecność relikwii bł. Jana Pawła II w Sanktuarium Wierności w dniach 14-17 września br.

 

Serdecznie dziękujemy ks. Proboszczowi D. Walickiemu z parafii Najśw. Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim, dzięki któremu to nawiedzenie było możliwe. Relikwie już niedługo znajdą się na stałe w szpitalu miejskim w Mińsku. 

Dziękujemy za otwartość serca i dar osobistego świadectwa!

 

Bł. JANIE PAWLE II, MÓDL SIĘ ZA NAMI!

 

                                                      

 

Więcej informacji o Kręgu Adoracji.

 

 « Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges