Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Święte Triduum Paschalne 2015

"Święte Triduum Paschalne Męki i Zmartwychwstania Pańskiego jaśnieje jako szczyt całego roku liturgicznego. Triduum Paschalne rozpoczyna się Mszą Wieczerzy Pańskiej, osiąga swój szczyt w Wigilii Paschalnej i kończy się nieszporami Zmartwychwstania Pańskiego" - czytamy w kalendarzu liturgicznym. Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota stanowią trzy etapy jednego wydarzenia zbawczego, którym jest Pascha, czyli przejście Jezusa Chrystusa przez mękę i śmierć do nowego życia w zmartwychwstaniu.
  

Zapraszamy do naszego Domu prowincjalnego (Otwock-Świder, ul. Czecha 9/11) na wspólne przeżywanie liturgii ŚWIĘTEGO TRIDUUM PASCHALNEGO - czasu modlitwy, ciszy, adoracji, doniosłych celebracji liturgicznych...


2.04. 2015 r. - Wielki Czwartek:

18.00 - MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ

  •              czuwanie w Ciemnicy (sanktuarium, do 21.30)


3.04. 2015 r. - Wielki Piątek
18.00  - LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

  •               adoracja Najśw. Sakramentu w Grobie Pańskim


 

4.04. 2015 r. – Wielka Sobota
21.00 - UROCZYSTOŚĆ WIGILII PASCHALNEJ Z PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ

 

5.04. 2015 r. - Niedziela ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
10.00 - MSZA ŚW.

 

6.04. 2015 r. - Poniedziałek Wielkanocny
8.00 - MSZA ŚW.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niech błogosławieństwo Zmartwychwstałego Pana - pokój miłość i nadzieja będzie doświadczeniem nas wszystkich, adorujących w nim  Miłosiernego Boga

 

z modlitwą

Szensztackie Siostry Maryi


 « Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写