Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Akty Założycielskie na płycie CD

Z radością informujemy, że zostały wydane Akty Założycielskie Ruchu Szensztackiego w formie audiobooku. Album CD,  wydany staraniem Sióstr Wieczystej Adoracji Najśw. Sakramentu, obejmuje dwie płyty zawierające teksty Aktu Przedzałożycielskiego, I Aktu Założycielskiego i III Aktu Założycielskiego, na który składają się wykłady o. Kentenicha z 24 września 1944 r., 18 pażdziernika 1944 r. i wykład z 8 grudnia 1944 r.

Możliwość nabycia i więcej informacji: adoracja@szensztat.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTY ZAŁOŻYCIELSKIE to wykłady o. Józefa Kentenicha, zawierające przesłanie, które Bóg przez Szensztat ofiarował Kościołowi i światu.« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写