Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Kolędowanie dzieci i szkolne Jasełka

3 stycznia 2015 r.  odbyło się w naszym Domu Prowincjalnym kolędowanie dla dzieci, które przygotowała s. M. Ines.  Spotkanie to zostało ubogacone Jasełkami przedstawionymi przez dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 6, które przygotowała z nimi z okazji Świąt Bożego Narodzenia s. M. Marta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                        Kolędowanie - 3 stycznia 2015 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jasełka były wcześniej wystawiane w szkole, a potem także 4 stycznia w kościele parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku. W poniedziałek 5 stycznia 2015 r. dzieci z Jasełkami odwiedziły Dom Opieki dla osób przewlekle chorych prowadzony przez Siostry Orionistki w Otwocku.« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写