Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Odkryć pragnienia

29-30 listopada 2014 r. odbyły się dni skupienia dla licealistek i studentek Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Świdrze. Było to pierwsze spotkanie z cyklu: „Tylko ON wystarczy?”. Treścią dni skupienia było poznanie siebie i swojej wartości, odkrycie różnych rodzajów powołania, dostrzeżenie geniuszu kobiety oraz droga, jaką trzeba pokonać od odkrycia swoich pragnień do ich realizacji.
Dni skupienia przygotowały: s. M. Aurelia, s. M. Edyta, s. M. Izabela oraz postulantki.

 

Siostra M. Izabela oparła swoją konferencję na biblijnym powołaniu Abrahama, w której starała się pokazać, jaką postawę należy przyjąć, by odkryć i zrealizować swoje osobiste powołanie – do życia małżeńskiego, zakonnego czy samotnego.
Kolejna konferencja, prowadzona przez s. M. Edytę, dotyczyła geniuszu kobiety. Dziewczęta miały okazję do odkrycia misji, jaką kobiecie powierzył Pan Bóg, a tym samym zobaczyć swoją wyjątkowość i niepowtarzalność. Siostra M. Aurelia natomiast wyjaśniała uczestniczkom, jak rozważać Pismo Święte.


Dni skupienia były czasem przede wszystkim opartym na modlitwie - wspólnej oraz indywidualnej, Eucharystii oraz adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

Kolejne spotkanie już 18-19 kwietnia 2015 r. Zapraszamy!
 « Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges