Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Seniorzy o Janie Pawle II

Już tradycyjnie, jak w każdy pierwszy czwartek miesiąca, w Sanktuarium Wierności spotkali się seniorzy. Tym razem głównym tematem spotkania był św. Jan Paweł II. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. w Sanktuarium. Po niej seniorzy odmówli wspólnie Różaniec św. Po modlitwie uczestnicy spotkania przeszli do statuy Ojca Józefa Kentenicha, Założyciela Szensztatu, która wita wszystkich przybywających do Krajowego Centrum Ruchu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspólne zdjęcie z Założycielem

 

Po duchowych punktach programu przyszedł czas na rozmowę przy kawie. Spotkanie, jak zwykle, prowadziła s. M. Michalina Lisińska. W tym miesiącu głównym tematem rozmów był św. Jan Paweł II, wielki Polak i niezwykły Papież. Także Ruch Szensztacki w Polsce ma wielką wdzięczność do Jana Pawła II, za dar poświęcenia Sanktuarium Przymierza na Górze Chełmskiej. Jest to jedyne sanktuarium szensztackie na świecie poświęcone przez Namiestnika Chrystusa na ziemi.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne spotkanie seniorów planowane jest na 6 listopada br.

Serdecznie zapraszamy!

 « Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写