Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Radość wspólnoty - rozpoczęcie Kandydatury

10 września 2011 roku rozpoczęła się w naszej wspólnocie kandydatura dla dwóch dziewcząt - Eweliny i Beaty. Będzie to dla nich okres rozpoznania drogi powołania, serdecznej modlitwy i poszukiwania odpowiedzi na wiele pytań, czas przeżywania radości z odkrywania wybrania, bliskości z Jezusem, ale i własnych wątpliwości.

 

Cała wspólnota Domu Prowincjalnego przywitała Kandydatki w kaplicy domowej modlitwą, której przewodniczyła siostra Prowincjalna i tradycyjną w naszej wspólnocie pieśnią, śpiewaną zawsze przy powitaniu postulantek:

 

Szczęśliwe dziecię co w młodości

Maryi służysz w pobożności

w Jej ręce oddaj serce swe,

a błogo spędzisz życia dnie...

 

 Później, dziewczęta krótko się nam przedstawiły.

 

Ta skromna uroczystość była dla nas bardzo wzruszająca. Długo na nią czekałyśmy, trwając na ufnej modlitwie. Wierzymy, że Maryja, nasza Królowa i Ojciec Założyciel, wyproszą błogosławieństwo dla tych dziewcząt. Zapewniamy o dalszym modlitewnym towarzyszeniu. Magnificat!

 

 

                                   « Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges