Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Obraz i Krzyż ŚDM w Puszkinie

Nasze Siostry z Sankt Petersburga dzielą się ważnym wydarzeniem – nawiedzeniem przez Krzyż i Obraz ŚDM  ich parafii w Puszkinie:

 

"W nasze świętowanie Jubileuszu 100-lecia przymierza miłości wpisało się także znaczące wydarzenie. Pan Bóg zaprosił nas do modlitwy dziękczynnej przy krzyżu i obrazie Matki Bożej z ŚDM.
Krzyż i obraz Salus Populi Romani ŚDM, które jako przygotowanie do spotkania młodzieży w 2016 r. w Krakowie, nawiedzają pobliskie kraje, przybyły wieczorem w dniu 9 sierpnia br. do Petersburga do parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, by następnego dnia przybyć do parafii Wniebowzięcia Matki Bożej, a po południu 10 sierpnia do naszej parafii św. Jana Chrzciciela w Puszkinie.


Był to historyczny moment, ponieważ w Rosji takie wydarzenie miało miejsce po raz pierwszy. Ze świadomością, że miliony ludzi modliły się przed tym krzyżem i obrazem Matki Bożej, dziękowaliśmy za 100 lat daru przymierza miłości oraz modlitwą różańcową ogarnialiśmy intencje Kościoła w Rosji a szczególnie prośiliśmy za młodzież.
Krzyż i obraz pozostały do następnego dnia, a następnie samolotem zostały przetransportowane do Irkucka i dalej do pozostałych 2 rosyjskich diecezji.
Żyjąc w oczekiwaniu i doświadczając wielu Jubileuszowych łask, wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy wspierają naszą służbę Kościołowi na Wschodzie w jakiejkolwiek formie".

 

 

                Krzyż i obraz ŚDM w parafii Puszkino

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siostry Szensztackie z Sankt Petersburga/Puszkina« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges