Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

6 kandydatek rozpoczęło POSTULAT w naszej prowincji

W dniu 10 lipca br. nasze kandydatki rozpoczęły wstępny etap formacji w naszej wspólnocie Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi - postulat. Będzie to czas zgłębiania istoty powołania, bliższego zapoznawania się ze wspólnotą oraz budowania więzi.
W czasie Mszy św., która została odprawiona w dniu rozpoczęcia postulatu, kandydatki dziękowały Bogu za łaskę powołania, za Bliskich, przyjaciół i wszystkich ludzi, którzy pomogli im odkryć ten dar oraz wspierają je na drodze powołania. Prosiły także o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego na czas formacji.

 

Niech towarzyszy im także nasza modlitwa...« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写