Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Na wieki Twoje...

5 czerwca 2014 roku dwie siostry z naszego Instytutu – s. M. Olga Szwałek i s. M. Zoja Dombrowska, po 8,5 latach formacji złożyły wieczyste przyrzeczenia, które są szczytem oficjalnego czasu formacji, zaślubinami z Jezusem na wieki i włączeniem się na zawsze do Rodziny Sióstr. Jest to najważniejszy moment w życiu sióstr, którym żyją i do którego ciągle wracają. Podczas wieczystych przyrzeczeń siostry otrzymują obrączkę z krzyżykiem, która mówi o tym, że już na wieki należą do Jezusa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S. M.Olga i s. M.Zoja podczas uroczystości wieczystych przyrzeczeń


Uroczystej Mszy św., podczas której siostry złożyły wieczyste przyrzeczenia, przewodniczył o. Arkadiusz Sosna, który między innymi powiedział, że pośród wszystkich projektów apostolskich w roku jubileuszowym, ten – wieczyste oddanie się sióstr – jest najważniejszy. Ufamy, że ten „projekt” zaowocuje w sercach wszystkich sióstr odnowioną wiernością naszemu Oblubieńcowi, i nowymi powołaniami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uroczystość wieczystych przyrzeczeń, Sanktuarium Wierności, 5 czerwca 2014 r.

 

Siostry M. Olga i M. Zoja, przekazują słowa podziękowania wszystkim „którzy wspierali nas modlitwą na drodze przygotowania do złożenia wieczystych przyrzeczeń”.« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写