Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

50 lat POLSKIEJ PROWINCJI - zapraszamy do wspólnego dziękczynienia

 1 maja 2014 r. – to dzień w którym przypadł Złoty Jubileusz założenia naszej Prowincji Fidelitas w Polsce. Oficjalne obchody odbędą się w Domu prowncjalnym w Otwocku-Świdrze dnia 11 maja br.

 

Serdecznie zapraszamy na uroczystość jubileuszową, której będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Ks. Abp Henryk Hoser, Ordynariusz diecezji warszawsko-praskiej. Jako wyraz wdzięczności  naszej wspólnoty zostanie ofiarowane Matce Trzykroć Przedziwnej BERŁO do Sanktuarium Wierności.  W programie:
                   

                      11.00 – Jubileuszowa Eucharystia
                      13.00 – Agapa
                      14.30 – Nabożeństwo

------------------------

 

Pierwszy dzień maja br. wspólnota Sióstr Szensztackich w Polsce przeżyła w duchu wdzięczności, modlitwy i radości. Podczas okolicznościowego nabożeństwa s. Prowincjalna M.Lidia Czerwonka, dziękowała Matce Boże słowami:


'Maryjo, pragniemy zwrócić się do Ciebie pierwszym dniu maja oraz w historycznym dniu, gdy przed 50 laty została erygowana nasza Prowincja Fidelitas. Królowo, przez lata doświadczałyśmy także Twojej wiernej miłości. Przynosimy dziś naręcze kwiatów wdzięczności za wszelkie dary Twojej macierzyńskiej dobroci i zwycięskiej mocy, okazanej nam osobiście i całej naszej prowincji. Przyjmij nasz hołd:

 

Córko Boga Ojca...

Matko Zmartwychwstałego Pana...

Maryjo, niosąca Ducha...

Matko Nazaretańskiego Domu...

Matko stojąca pod krzyżem...

Matko Pięknej Miłości...

Przybytku Chwalebny...

Królowo Apostołów, Matko Kapłanów....

Matko Codziennego Chleba...

Domie Złoty, Adorująca Jezusa...

Matko niosąca Życie...

Barmo Niebieska...

Matko Boga Żywego...

Mistrzyni życia w świętości...

 

 « Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges