Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Jesteśmy z młodzieżą - Madryt, Festiwal Młodych w Świdrze

W Światowych Dniach Młodzieży w Madrycie w sierpniu br. brało udział, towarzysząc młodym, 6 sióstr z naszej prowincji, w tym dwie siostry z Delegatury Wschodniej. Siostry z Polski jechały z grupami młodych z Bydgoszczy, Otwocka i Opola.

 

Siostry dzielą się:

       "Spotkanie z Ojcem Świętym było dla nas wszystkich głębokim przeżyciem oraz doświadczeniem wiary młodych, trwających na modlitwie, nawet w bardzo trudnych warunkach. Wielkie wrażenie robił obraz ogromnej radości i spontaniczności młodego Kościoła.

Dodatkową radością było spotkanie z osobami z Ruchu Szensztackiego z całego świata. Ruch był jednym ze współorganizatorów Światowych Dni w Hiszpanii, wszędzie widziało się logo Szensztatu, albo Oblicze Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. W ramach Dni Młodych odbylo się także międzynarodowe spotkanie Szensztackiej Młodzieży Żeńskiej w Pozuello, przy sanktuarium szensztackim, w którym uczestniczyliśmy".

 

                                    

 

******

 

W dniach 25-28 sierpnia br. odbył się kolejny Festiwalu Młodzieży Otwocku-Świdrze przy Sanktuarium Wierności. Tegoroczne motto -  „Ojciec i ja”,  wyrażało atmosferę świętowania w duchowej łączności z o. J. Kentenichem, naszym Założycielem i duchowym Ojcem.  

 

                            

 

LOGO FESTIWALU

 

 

Spotkanie zjednoczyło 117 młodych ludzi na wspólnej modlitwie, zabawie i radości. Cieszymy się, że nasz dom, jest domem dla wielu…

 

 « Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges