Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Bądźmy ludźmi wielkanocnymi... - Alleluja!

Na czas Wielkiego Tygodnia składamy wszystkim serdeczne życzenia, aby  uczestnictwo w Triduum Paschalnym przyniosło głębokie zjednoczenie z Chrystusem, wypełniając serca łaską pokoju i większą miłością.


"Człowiek wielkanocny to chrześcijanin,

który tajemnicę Chrystusa przyjmuje w świetle wiary

i stara się realizować ją w życiu codziennym".  

 

Niech te słowa naszego Założyciela, o. Kentenicha będą szczególnymi życzeniami wielkanocnymi w Roku Jubileuszowym 100-lecia Ruchu Szensztackiego. Zapewniamy o naszej wdzięcznej modlitwie, adorując tajemnicę pustego Grobu i zwycięskiej Miłości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełne modlitwy życzenia kierujemy także do wszystkich Kapłanów, prosząc aby Maryja, Matka Najwyższego Kapłana, otaczała ich opieką i pomagała kształtować serca na wzór Serca Jej Syna.


Z radosnym, pełnym nadziei Alleluja!   -

Szensztackie Siostry Maryi« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges