Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Zaplanuj już dzisiaj - nowe terminy spotkań dla Kobiet

W ramach projektu „Być kobietą dzisiaj” zapraszamy wszystkie Panie na kolejną NIEDZIELĘ FORMACYJNĄ w Otwocku-Świdrze przy Sanktuarium Wierności, która odbędzie się dnia 6 kwietnia 2014 r. Program tradycyjnie planowany jest w godzinach od 10 do 15.00. W ramach spotkania Msza św. dla uczestniczek będzie o godz. 13.00

Szczegółowy program podamy w późniejszym terminie.


Propozycja na lato – także w Otwocku-Świdrze:

 

Rekolekcje letnie dla kobiet (niezamężnych) w dniach 4 - 8 lipca 2014 r.

Rekolekcje letnie dla matek  1 – 5 sierpnia 2014 r.

 

Serdecznie zapraszam do zaplanowania swego czasu i udziału w tych spotkaniach, które zawsze są wielkim wzajemnym ubogaceniem, okazją do otwarcia serca dla Boga i pogłębienia swojego życia duchowego. Nigdy nie zabraknie także radosnych chwil we wspólnocie.

 

s. M.Inga Grula

kontakt: s.Inga@szensztat.pl

tel. 603 135 749

 « Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges