Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Kolędowanie ze Świętą Rodziną

W Niedzielę Świętej Rodziny, 29 grudnia br., odbyło się tradycyjne już "Kolędowanie dla Dzieci i Rodziców" przy Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Otwocku-Świdrze.

O godz. 16.30 do kaplicy - Betlejem (kaplica domu prowincjalnego sióstr szensztackich) weszła Święta Rodzina w poszukiwaniu miejsca dla Dzieciątka. Z radością złożyli małego Jezusa w przygotowanym żłóbku. Następnie hołd Nowonowrodzonemu oddali licznie przybyli Aniołowie i Pasterze. Dzieci złożyły Jezusowi w darze swoje serca.

Następnie, zarówno Rodzicie, jak i dzieci, wzięli udział w osobnych spotkaniach, podczas których oczekiwały na nich niespodzianki.

 

Dorośli zostali zaproszeni do auli, gdzie - między innymi - otrzymali oryginalne życzenia z okazji Niedzieli Świętej Rodziny, inspirowane treścią Ikony Jezusa, Maryi i Józefa. Zostali zaproszeni do Kawiarenki Dialogowej Małżonków. S. Estera zaprezentowała także krótki film przybliżający obszary działalność duszpasterstwa rodzin w Ruchu Szensztackim. Nie zabrakło dzielenia się, które tak bardzo buduje!


S. Ines przygotowała spotkanie dla Dzieci. Złożyły się na nie: 
wykonanie stajenki betlejemskiej, ciekawe gry i zabawy oraz "słodka niespodzianka".
Na zakończenie spotkania wszystkie rodziny nawiedziły Sanktuarium, aby zawierzyć siebie wstawiennictwu Matki Bożej oraz zyskać jubileuszowy odpust.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cieszył widok młodych rodzin przybywających dziś z radością do "Betlejem" przy Sanktuarium Wierności. Mądrzy Rodzicie idą przez życie razem z Jezusem i prowadzą do Niego swoje dzieci.« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges