Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Siostra Emilia pomaga - świadectwo z Sekretariatu s.Emilii Engel

Siostra M.Celestyna Krasoń odpowiedzialna za Sekretariat sł. Bożej s. Emilii Engel w Polsce dzieli się nadesłanym świadectwem na temat działania i obecności s. Emilii w życiu tych, którzy proszą Ją o pomoc. 

 

Świadectwo o wstawiennictwem s. Emilii Engel

Spotkanie ze Sługą Bożą siostrą Emilią Engel było dla mnie jednym z najdziwniejszych wydarzeń w ostatnich latach. To nie ja ją znalazłam. To sama siostra Emilia weszła, na pewno z woli Bożej, w moje życie.
Nie wiedziałam nic, nie tylko o niej, ale tez o Ruchu szensztackim. Kilka miesięcy temu koleżanka po powrocie z rekolekcji w Świdrze, opowiadała o s. Emilii. Dała mi tez nowennę. Kiedy pierwszy raz popatrzyłam na fotografię na okładce, zupełnie nie wiem dlaczego, powiedziałam półgłosem> Siostro Emilio bądź moją przyjaciółką”.
Po przeczytaniu krótkiego wstępu biograficznego, dodałam: ”Pomagaj mi, proszę, w walce z moim lękiem, ucz mnie ufności takiej jak Twoja i odpowiadania Bogu w trudnych momentach tak, jak Ty to robiłaś – Tak, Ojcze”.
W sercu czułam, że w procesie uzdrowienia wewnętrznego Bóg dał mi pomoc w osobie s. Emilii. Rozpoczęłam nowennę i w jej trakcie byłam pierwszy raz w sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. Zapisałam się na rekolekcje dla kobiet, które od razu, po podjęciu decyzji, poleciłam wstawiennictwu siostry Emilii.
S. Emilia pomogła mi przezwyciężyć lęk przed zmierzeniem się z największą raną w moim życiu, krzywdą, która to życie zniszczyła. Uciekałam przed tym kilka lat i dopiero w czasie jednej rekolekcyjnej medytacji wypłakałam ból przed Bogiem Ojcem i Matką Bożą.
A teraz s. Emilia pomaga mi w odbudowie życia, życia,  które jak Jej, ma być cudem ufności. Dodam jeszcze, że od pierwszego dnia nowenny proszę ją o pomoc w różnych trudach codziennego życia. I pomaga! I staje mi się coraz bliższa.
Dziękuje Bogu za to, że posyła nam na pomoc tych, którzy już radują się w niebie.
Ufam, że s. Emilia Engel zostanie beatyfikowana, by jeszcze skuteczniej mogła pomagać.


                                                                                                                M.B., Polska

Prosimy o przesyłanie informacji o wysłuchanych prośbacha, świadectwa

na adres Sekretariatu: sekretariat-emilia@szensztat.pl« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges