Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Ból i modlitwa ekspiacyjna - akt profanacji Sanktuarium Przymierza na Górze Chełmskiej

 

W nocy z 9 na 10 września br. na Górze Chełmskiej zostało sprofanowane Sanktuarium Przymierza i cały teren wokół łącznie z kamiennym różańcem, plenerową drogą krzyżową i elementami upamiętniającymi historyczne wydarzenia obecności na Górze Chełmskiej 1 czerwca 1991 r. Ojca św. Jana Pawła II, pielgrzymowania tutaj prezydentów Polski, i inne. 

To wydarzenie napawa nas bólem, nie wiemy jeszcze co było podłożem tego aktu wandalizmu. Bardzo prosimy o wsparcie w modlitwie Sióstr z palcówki na Górze Chełmskiej i całej naszej wspólnoty. Pragniemy przepraszać Boga za ten akt profanacji i w duchu ekspiacji wynagradzać za nienawiść, która dopuszcza się takich czynów.

 

 

 

Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej - Sanktuarium Przymierza po akcie wandalizmu -

dnia 10.09.2013 r. rano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zniszczona tablica upamiętniająca obecność bł. Jana Pawła II i fakt poświęcenia sanktuarium.

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolskie media podały wyczerpujące informację, ze szczegółami można zapoznać się na stronie: www.koszalin.gość.pl

 

 

 

 « Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写