Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Aktualności

Święto patronalne Sanktuarium Wierności - zapraszamy!

12 września, jak co roku, w rocznicę poświęcenia Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej przy naszym Domu prowincjalnym w Otwocku-Świdrze zapraszamy na uroczystą Mszę św. odpustową o godz. 19.00. W Roku Wiary, myślą przewodnią duchowej refleksji będzie wiara Maryi, która kroczy na przedzie całego Kościoła, jako pierwsza Wierząca... - Błogosławiona, która uwierzyła...

 

Natomiast w przyszłym tygodniu w dniach 19-22 września 2013 r. odbędzie się przy Sanktuarium Wierności triduum szensztackie, podczas którego 22 września br.  po Mszy św. o godz. 9.00, zostanie poświęcona STATUA O. KENTENICHA.

 

 

 

 


 « Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges