Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Gdzie jesteśmy

Sekretariat Europy Wschodniej


W służbie pielgrzymom...

Przy Prasanktuarium w Vallendar k. Koblencji działa Centrum Pielgrzymkowe, którego celem jest obsługa ruchu pielgrzymkowego, grup, spotkań, zjazdów, które odbywają się wokół Prasanktuarium i na Górze Szensztat. Ze względu na międzynarodowy charakter  i coraz większy rozwój Ruchu Szensztackiego oraz jego apostolskie oddziaływanie przybywa tutaj wielu pielgrzymów  z całego świata. W ramach Centrum Pielgrzymkowego powstały Sekretariaty, obsługujące pielgrzymów z poszczególnych grup językowych.

 

Już ponad 20 lat istnieje SEKRETARIAT EUROPY WSCHODNIEJ, obsługujący pielgrzymów z Polski, Czech, Rosji, Białorusi i Słowacji. Odpowiedzialną za Sekretariat i kontakt z pielgrzymami jest s. M.Damiana Czogała.

 

SEKRETARIAT dla krajów EUROPY WSCHODNIEJ

Kontakt  (najlepiej pocztą elektroniczną):

e-mail:      sr.damiana@s-ms.org

tel.:          0261/ 6506-1223;    fax: 0261/ 6506-1102

adres:
                 Berg Schönstatt 9

                 56179 Vallendar,  NIEMCY

 

Siostra M.Damiana serdecznie zaprasza do SZENSZTATU:

 

"Pięknego"  maryjnego miejsca pielgrzymkowego, którego duchowym centrum jest  pierwsze sanktuarium szensztackie, gdzie Maryja  jest czczona jako Trzykroć Przedziwna Matka i Zwycięska Królowa z Szensztatu. Do miejsca założenia Ruchu i grobu jego założyciela Sługi Bożego o. Józefa Kentenicha. Tutaj także znajduje się Międzynarodowe Centrum Ruchu Apostolskiego z Szensztat, domy wielu wspólnot, a na malowniczych wzgórzach wokół doliny Szensztatu, kilka sanktuariów filialnych.

    

 

Podstawowe informacje dla Pielgrzymów

Dojazd do Szensztatu / mapka

 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges