Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Gdzie jesteśmy

Sekretariat Europy Wschodniej

W służbie pielgrzymom...

Przy Prasanktuarium w Vallendar k. Koblencji działa Centrum Pielgrzymkowe, którego celem jest obsługa ruchu pielgrzymkowego, grup, spotkań, zjazdów, które odbywają się wokół Prasanktuarium i na Górze Szensztat. Ze względu na międzynarodowy charakter  i coraz większy rozwój Ruchu Szensztackiego oraz jego apostolskie oddziaływanie przybywa tutaj wielu pielgrzymów  z całego świata. W ramach Centrum Pielgrzymkowego powstały Sekretariaty, obsługujące pielgrzymów z poszczególnych grup językowych.

Więcej »

Informacje dla pielgrzymów

PODSTAWOWE INFORMACJE dla Pielgrzymów: indywidualnych, grup zorganizowanych, Msze św., Dom Spotkania z o.Kentenichem, pamiątki.

Więcej »

Dojazd do Szensztatu / mapka


Szensztat  /niem. Schönstatt bei Vallendar/ należy do miasteczka Vallendar, odległego około  8 km na północ od Koblencji /niem. Koblenz/. Znajduje się na prawym brzegu rzeki Ren.


Więcej »

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges