Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Gdzie jesteśmy

W Polsce


Głównym naszym domem w Polsce jest DOM PROWINCJALNY w Otwocku-Świdrze pod Warszawą. Tutaj ma swoją siedzibę Zarząd Prowincjalny Instytutu. W Domu prowincjalnym koncetruje także życie apostolskie i formacyjne całej Wspólnoty.

 

W Otwocku-Świdrze znajduje się centralne dla Ruchu Szensztackiego w Polsce sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej - SANKTUARIUM WIERNOŚCI. Przy sanktuarium jest placówka Sióstr Wieczystej Adoracji Najśw. Sakramentu.

 

Na terenie Polski Instytut ma 12 placówek i kilka mniejszych filii. Siostry polskiej prowincji pracują także w Szwajcarii i  w Domu Macierzystym w Szensztacie. Do polskiej prowincji należy DELEGATURA na Wschodzie, która obejmuje placówki w Rosji i na Białorusi.

 

 

 

 

 

Przełożona Prowincjalna

Polskiej Prowincji

Siostra M.Lidia Czerwonka

 

 

 

 

 

Kontakt:

Szensztacki Instytut Sióstr Maryi

ul. Bronisława Czecha 9/11

05-402 OTWOCK

 

tel. 22/ 779 34 24

fax. 22/ 779 73 78

 

Sekretariat prowincjalny:

e-mail: zarzadpsism@poczta.opoka.org.pl

 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges