Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Gdzie jesteśmy

Sanktuarium Zawierzenia

  SANKTUARIUM ZAWIERZENIA - Sanctuarium Fidentiae na bydgoskich Piaskach powstało jako dar na Jubileusz Roku 2000.   Poświęcenia dokonał ks. abp Henryk Muszyński
wraz z ks. bp. Ignacym Jeżem  16 czerwca 2001 roku.


Więcej »

Z historii Sanktuarium Zawierzenia

Krótka historia placówki Sióstr Pierwsza placówka Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi w Bydgoszczy została założona w dniu 1 września 1986 roku. Siostry zamieszkały w domu parafialnym obok bydgoskiej Fary.

Więcej »

Porządek liturgiczny

STAŁY PORZĄDEK 
PRZY SANKTUARIUM ZAWIERZENIA


Więcej »

Apostolstwo, projekty, zaproszenia

Działalność apostolska Od dnia poświęcenia Sanktuarium Zawierzenia stało się miejscem pielgrzymkowym dla rodzin młodzieży i dzieci z archidiecezji gnieźnieńskiej oraz obecnej diecezji bydgoskiej. Wszyscy pielgrzymi są serdecznie witani i oczekiwani. Specyfiką działań apostolskich przy Sanktuarium Zawierzenia jest prężna współpraca wszystkich wspólnot Dzieła obecnych w diecezji.

Więcej »

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges