Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Gdzie jesteśmy

W świecie


Dom Macierzysty

Dom Generalny naszej międzynarodowej Rodziny Sióstr Maryi znajduje się w Szensztat k.Vallendar w Niemczech. Jest to miejsce powstania  Dzieła Szensztackiego i centrum duchowości dla całego Ruchu Szensztackiego.

 

Głównym duchowym źródłem jest Prasanktuarium, kaplica Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w której Założyciel zapoczątkował swoje Dzieło zawierając przymierze miłości (18.10.1914 r.).

 

W Szensztacie, w Kościele Trójcy Świętej znajduje się grób Założyciela o.Józefa Kentenicha, do którego licznie przybywają duchowe córki i synowie z całego świata oraz liczni pielgrzymi, szukając wstawiennictwa u Boga.

 

 

 

Nasza Przełożona Generalna

Siostra M. Aleja Slaughter

 

 

 

 

 

 

Kontakt

 

Säkularinstitut

der Schönstätter Marienschwestern

Berg Schönstatt 1

D - 56179 VALLENDAR

Niemcy

 

Strona Sióstr Maryi w Niemczech:  www.schoenstaetter-marienschwestern.org

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写