Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Powołanie

Rekolekcje

Cykle weekendowe - W poszukiwaniu siebie...

JUŻ SIĘ ODBYŁY! Zapraszamy  dziewczęta (po 18. roku życia),  studentki, młode kobiety na spotkania we wspólnocie podczas których będziemy podejmować próby szukania osobistej misji każdej z nas na wzór Maryi, najpiękniejszej KOBIETY, realizującej wiernie Bożą myśl w swoim życiu.

Więcej »

Dla Kobiet

Zaproszenie na REKOLEKCJE, dni skupienia i weekendy  kierujemy do Kobiet   w różnym wieku,  które pragną odkryć na nowo ideał piękna i powołania kobiety

Więcej »

Rekolekcje w ciszy

JUŻ SIĘ ODBYŁY!   Rekolekcje w ciszy,  u stóp Jezusa Eucharystycznego - czy są potrzebne? Czy są potrzebne Kobietom?

Więcej »

Dla poszukujących...

Skupienia powołaniowe w grudniu 2013 r. i w kwietniu 2014 - ZAPRASZAMY!                                          

Więcej »

Moja misja! - rekolekcje w ciszy

BĘDĄ: 1-5.05.2013 r.     Siostry Wieczystej Adoracji
Najśw. Sakramentu   zapraszają na kolejne rekolekcje z cyklu REKOLEKCJE W CISZY.   Myślą przewodnią spotkania są słowa - Moja misja!


Więcej »

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写