Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Powołanie

Medytacje o powołaniu

Po łanach złotego zboża

Poświęcenie
Dzisiaj słowo „poświęcenie” wyszło z mody, więcej „uważa się je za mało pociągające, w złym guście albo wręcz niemożliwe. Jest ono postrzegane jako wróg radości, przeszkoda, utrudnienie na drodze do sukcesu”… (Alessandro Pronzato).


Więcej »

Zakwitnę lilią tej wiosny

1. To co się stało owego wiosennego dnia, było tak zwyczajne, że aż nieprawdopodobne. Szłam ulicami mojego miasta, ciepłe promienie słońca dotykały mojej twarzy. Wszystko budziło się do życia. Ja zaś miałam dziś w sobie niepokój i całą gamę wątpliwości.

Więcej »

List do przyjaciela

Może i Ty czasem piszesz listy do przyjaciela, przyjaciółki i oczekujesz odpowiedzi?...

Książka „Listy do przyjaciela” Antoniego Gołubiewa, choć powstała wiele lat temu, podejmuje zawsze aktualne dla młodego człowieka problemy poszukiwania swego miejsca w życiu, pokazuje wartości i sposób ich wyboru.


Więcej »

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges