Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Powołanie

Nie jesteś sama - porozmawiajmy


Porozmawiajmy, rozeznanie indywidualne

Rozmowa o powołaniu, o niepokoju lub radości związanej z tym, że odczuwamy szczególne "spojrzenie Jezusa" skierowane w swoją stronę jest bardzo potrzebna. Powołanie to wielka tajemnica pomiedzy Bogiem, a człowiekiem. Jednak nie zawsze mamy pewność, czy dobrze odczytujemy Boże znaki, nieraz łaska łączy się z lękiem, z pytaniem - dlaczego ja?  


Zawsze możemy z Tobą o tym porozmawiać.  Czekamy na Twój e-mail lub telefon.   

 

Jeżeli odczuwasz pragnienie głębszego wejścia w kontakt z Bogiem, rozeznania indywidualnego swego powołania, modlitwy indywidualnej, istnieje taka możliwość w naszym Domu Prowincjalnym. Organizowne są dni skupienia o rozeznanie drogi życia.

Można przeżyć także  indywidualne skupienie lub rekolekcje z towarzyszeniem siostry, po uprzednim uzgodnieniu terminu z s. M.Sabiną.s. M.Aurelia Kumon
e-mail: s.Aurelia@szensztat.pl 


s. M.Ewelina Bachorska
e-mail: s.Ewelina@szensztat.pl

 

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写