Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Powołanie

Nie jesteś sama - porozmawiajmy


Modlimy się za powołanych

Nikt powołany nie zostaje sam. Wiele wspólnot życia konsekrowanego modli się za powołanych.
My także gorąco prosimy Boga o ten wielki dar dla tych, których On powołuje na ta drogę: „Poślij Panie robotników na żniwo swoje i zlituj się nad ludem swym”.
Każdy czwartek modlitwy całego Instytutu podejmują szczególną modlitwie za tych, którzy już idą drogą kapłaństwa lub rad ewangelicznych, ale szczególne miejsce zajmuje prośba o nowe powołania, bo „żniwo jest wielkie”.
 

Może to i za Ciebie!
 

Jeżeli chcesz, aby pomodlić się w Twojej konkretnie intencji, z prośbą o światło dla Ciebie, o rozeznanie, o odwagę pójścia rozeznanej już drogi lub w innych Twoich intencjach – napisz do Sióstr Adoracji Najśw. Sakramentu:

Skrzynka intencji

 

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写