Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Powołanie

Powołanie jako dar Boga

Każdy został obdarzony osobistym powołaniem

Mówiąc o powołaniu trzeba uświadomić sobie bardzo ważną prawdę: każdy z nas jest powołany. Pan Bóg powołał nas do istnienia, do bycia kimś bardzo ważnym i wielkim, do bycia kobietą lub mężczyzną. Powołanie - to Boży plan, to zamysł Bożej Miłości wobec człowieka.

Więcej »

Powołanie do życia konsekrowanego

Każda z tych dróg jest bardzo ważna i piękna, bo każda jest wezwaniem do służby Bogu i ludziom i na każdej można zrealizować powołanie do miłości. Zatrzymajmy się nad powołaniem do życia konsekrowanego.

Więcej »

Jak odkryć, że to ja jestem powołany...

Wielu młodych ludzi przeżywa czasami bardzo dużo trudności w odkrywaniu swojej drogi życiowej, nie potrafią znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba nieraz długich lat modlitwy, wyciszenia i wsłuchiwania w głos Boży

Więcej »

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges